Walking Brunch in Hoorn

Hoorn Excursies heeft voor u de Walking Brunch in het prachtige centrum van Hoorn. Kies drie restaurants waar u het voor-, hoofd- en nagerecht wilt nuttigen en geniet tussendoor met uw gezelschap van een mooie wandeltocht door Hoorn.
U wordt door uw professionele gids mee op sleeptouw genomen door de straatjes van deze prachtige stad. Een gepassioneerde gids neemt u onder andere mee naar de tijd van de machtige Verenigde Oost-Indische Compagnie (VOC). De passie van de gidsen zorgt ervoor dat u zelfs de specerijen weer kunt ruiken. De Gouden Eeuw komt opnieuw tot leven!
Uiteraard komt u langs de mooiste en gezelligste plekjes van Hoorn, maar wilt u ergens speciaal langs, vertel het ons en we gaan kijken of het in het programma past.
Een walking brunch is leuk, leerzaam en lekker!
Programma-indicatie:
13.00 – 13.30 Voorgerecht
13.30 – 14.30 Rondleiding
14.30 – 15.30 Hoofdgerecht
15.30 – 16.30 Rondleiding
16.30 – 17.00 Nagerecht
-
Uitgebreide lunch
-
Professionele gids
-
Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Tip:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En... zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!